GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålfat 15474396
nr 1547 4396
Skålfat
+ crèmekopp, 2 delar, Kina. Diameter: 24 cm, höjd: 8 cm
Kondition: slitage, skador, spricka
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 12 juni 2023
kl 19:44:53
200 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr